Sodyba "Žirnaja"

Jurdonių kaimas, Ukmergės rajonas
Rugsėjo 27-29, 2019

Paskutinįjį rugsėjo savaitgalį Ukmergės rajone išskirtinė 5-ių gandrų kaimo turizmo sodyba „Žirnaja“ sukvies norinčiuosius įdomiai praleisti savaitgalį unikalioje trijų dienų Sveikatingumo Stovykloje. Šių sveikatingumo stovyklų nauda atvykusiems žmonėms yra begalinai didelė - tiek sveikiems, tiek sergantiems – nes jose yra skaitomos edukacinės paskaitos ir visą stovyklos programą išskirtinai veda gydytojai, turintys didelės darbo patirties respublikinėse ligoninėse ir klinikose.

Sveikatingumo stovykloje svečiuosis ir žiniomis dalinsis vaistininkas ir žolininkas Virgilijus SKIRKEVIČIUS, gydytoja oftalmologė – sveikatos psichologė Ramutė Vaičaitienė. Gyd. R. VAIČAITIENĖ visiems norintiems atliks iridoskopinį ištyrimą, suteiks individualią konsultaciją, rekomendacijas. Pagrindine lektore kaip visada kviečiama holistinės sveikatos sampratą propaguojanti gyd. onkologė Edita JUODŽBALIENĖ, kuri jau ketvirtoje šiais metais vykstančioje sveikatingumo savaitgalio stovykloje dėstys naujausias ir nepabostančias žinias apie mūsų kūną, organizme vykstančius procesus, užklumpančias ligas, jų priežastis, motyvaciją į sveikimą – gyjimą bei suteiks labai daug žinių apie gyvensenos keitimą savo sveikatos ir ilgaamžiškumo labui. Virginija PETKEVIČIENĖ – fizinio aktyvumo sveikatinimo specialistė, profesionali trenerė, kiekvieną dieną ves skirtingas mankštas, funkcines treniruotes, rodys kaip teisingai atliksti krūvio ir tempimo pratimus. Visas tris dienas sveiką maistą ruoš ir gamins net dvi sveiko maisto ekspertės. Good Food studijos lyderė Aistė Švedkauskė ir augalinnės mitybos propaguotoja Daiva Jurgelevičienė.

Į stovyklą galite vykti ir su vaikais – vaikus prižiūrės jiems skirta vaikų edukatorė.

Visi atvykę į stovyklą, kviečiami pailsėti nuostabios gamtos prieglobstyje, įsilieti į įdomią ir intensyvią sveikatos žinių, mankštų, praktinių užduočių fizinės sveikatos stiprinimui, mitybos ruošimo ir pritaikymo gyvensenos pokyčiams savaitgalio programą.

Dvaro sodyba "Provansalis"

Babriškių kaimas, Vilniaus rajono sav.
Spalio 11-13, 2019

Paskutinis šį sezoną sveikatingumo stovyklos renginys vyks ypač prašmatnioje aplinkoje - Dvaro sodyboje “Provansalis”. Dvaro rūmai – tai puošnus, su didžia pagarba Vilniaus klasicizmui ir šio regiono dvarų stilistikai suprojektuotas, XXI a. pradžioje pastatytas, 2 salių ir 13 kambarių pastatas. Dvaras darniai įsilieja į apylinkių kraštovaizdį ir padeda išsaugoti senojo Molėtų plento vietos dvasią.

Įvykusios stovyklos

Sodyba "Vila Ilgai"

Padumblės kaimas, Trakų rajonas
Liepos 26-28, 2019

Trakų rajone sveikatingumo savaitgaliui idealiai tinkanti sodyba - “Vila Ilgai”. Nuo Vilniaus atvažiavusiems reikia pervažiuoti visus Trakus iki kelio žiedo ir jame išsukti Semeliškių kryptimi. Nuo Trakų pavažiavus 9 km, ieškoti posūkio nuo plento į kairę, 1 km važiuoti iki ežero.

Sodybos teritorijoje puikuojasi du namai – pagrindinis sodybos pastatas su sale, du aukštai virš salės vien tik miegamieji kambariai , skirti nakvynei. Kitas pastatas – pirties pastatas, šiame pastate taip pat per du aukštus miegamieji numeriai. Kambarių čia daugiausia dviviečių ir triviečių, visuose kambariuose įrengti WC ir dušai. Kambariai rakinami dėl pačių stovyklautojų saugumo. Salė, pavėsinė pirmame aukšte – viskas kompaktiška ir greta su vaizdu į ežerą. Reginys raminantis, leidžiantis gėrėtis ežeru, pieva , kiek tik akys užmato, o leidžiantis saulei galima vakaroti. Pati pirtis didelė ir dar su langu į ežerą. Viskas šioje sodyboje skirta Jums, Jūsų poilsiui ir sveikatai, o programą, fizinio aktyvumo naudą, įdomias edukacines paskaitas mes garantuojame!

"Roko sodyba"

Stasiūnų kaimas, Kaišiadorių rajonas
Rugpjūčio 30 - rugsėjo 1, 2019

Sodyba lengvai pasiekiama nuo magistralės Vilnius - Kaunas ir atitolusi nuo jos tik 6 kilometrus, bei lengvai pasiekiama asfaltuotu keliu. Privažiavus akį traukia išpuoselėta sodybos aplinka, ją supančios pievos ir net ne vienas vandens telkinys. Karštą vasaros dieną ar savaitgalį malonu bus panardinti kojas į vandenį. Gyvenamajame name daugybė puikiai įrengtų kambarių, kai kurie primenantys liukso numerius, bet visi iki vieno turintys kambariui priklausantį dušą ir WC. Kambariai saugiai rakinami. Salė skirta paskaitoms nustebino vėsia gaiva karštą vasaros dieną. Malonumas tokioje salėje sėdint, valgant ar klausant paskaitos matytį vandens tvenkinį. Daugelis kambarių turi panoraminius langus ir balkonėlius, o vaizdas atsiveria į skirtingus vandens telkinius ir į supančias žalumas. Sodybos name yra įrengta pirtis ir baseinas bei sūkurinė vonia. Taigi vakarinė dalis po paskaitų, mankštų gryname ore bus skirta kūno procedūroms pirtyje ir kontrastiniam vandens poveikiui pasireikšti.

Sveikatingumo stovyklos apima triadą - kas veda į sveiką gyvenseną:
– maistas mūsų kūno vaistas, maistu žmogų gali susargdinti arba sveikatinti;
– fizinis aktyvumas, judėjimas, mankštos – kraujotakos gerinimas per raumenų įdarbinimą, sąnarių ir kaulinės sistemos stiprinimą;
– Sveikatinimo žinios, edukacinės paskaitos, pozityvus mąstymas ir motyvacija sveikai gyvensenai, streso valdymas.

Kodėl verta dalyvauti stovykloje?

  • Puiki sodyba, gamta, aplinka, savatgalis kaimo turizmo sodyboje prilygsta atostogoms - dėmesiu sau!
  • Originaliai skanų maistą gamins sveikos mitybos ekspertai - atgaiva skrandžiui, sveikata mintims ir smegenims!
  • Fizinio aktyvumo pratybos, mankštos, treniruotės lauke įtraukia kiekvieną linkintį sau sveikatos!
  • Žinios apie mus pačius, mūsų organizmus ir sveikatos išsaugojimą, nes be sveikatos nebereikia nieko!
  • Sveikatinimo trenerės Virginijos Petkevičienės išradingumo dėka mankšta ir paskaita vyksta vienu metu.
  • Gydytojos Editos Juodžbalienės vertinga informacija – ištisi ciklai, dėstomi sveikatingumo stovyklose, kaip išlaviruoti tarp ligų sveikatos link!
  • Kviestiniai lektoriai – tarsi pagardai, prieskoniai, kad kiekviena stovykla būtų vis kitokia, vis įdomesnė!
2019 m. stovyklos
"Roko sodyba"
Birželio 28-30

Kaišaidorių rajonas

Sodyba "Vila Ilgai"
Liepos 26-28

Trakų rajonas

"Roko sodyba"
Rugpjūčio 30-09.01

Kaišaidorių rajonas

Sodyba "Žirnaja"
Rugsėjo 27-29

Ukmergės rajonas

Dvaro sodyba "Provansalis"
Spalio 11-13

Vilniaus rajonas

Domina?

Detalesnė informacija

ČIA