Sodyba "Vila Ilgai"

Padumblės kaimas, Trakų rajonas
Liepos 26-28, 2019

Trakų rajone sveikatingumo savaitgaliui idealiai tinkanti sodyba - “Vila Ilgai”. Nuo Vilniaus atvažiavusiems reikia pervažiuoti visus Trakus iki kelio žiedo ir jame išsukti Semeliškių kryptimi. Nuo Trakų pavažiavus 9 km, ieškoti posūkio nuo plento į kairę, 1 km važiuoti iki ežero.

Sodybos teritorijoje puikuojasi du namai – pagrindinis sodybos pastatas su sale, du aukštai virš salės vien tik miegamieji kambariai , skirti nakvynei. Kitas pastatas – pirties pastatas, šiame pastate taip pat per du aukštus miegamieji numeriai. Kambarių čia daugiausia dviviečių ir triviečių, visuose kambariuose įrengti WC ir dušai. Kambariai rakinami dėl pačių stovyklautojų saugumo. Salė, pavėsinė pirmame aukšte – viskas kompaktiška ir greta su vaizdu į ežerą. Reginys raminantis, leidžiantis gėrėtis ežeru, pieva , kiek tik akys užmato, o leidžiantis saulei galima vakaroti. Pati pirtis didelė ir dar su langu į ežerą. Viskas šioje sodyboje skirta Jums, Jūsų poilsiui ir sveikatai, o programą, fizinio aktyvumo naudą, įdomias edukacines paskaitas mes garantuojame!

"Roko sodyba"

Stasiūnų kaimas, Kaišiadorių rajonas
Rugpjūčio 30 - rugsėjo 1, 2019

Sodyba lengvai pasiekiama nuo magistralės Vilnius - Kaunas ir atitolusi nuo jos tik 6 kilometrus, bei lengvai pasiekiama asfaltuotu keliu. Privažiavus akį traukia išpuoselėta sodybos aplinka, ją supančios pievos ir net ne vienas vandens telkinys. Karštą vasaros dieną ar savaitgalį malonu bus panardinti kojas į vandenį. Gyvenamajame name daugybė puikiai įrengtų kambarių, kai kurie primenantys liukso numerius, bet visi iki vieno turintys kambariui priklausantį dušą ir WC. Kambariai saugiai rakinami. Salė skirta paskaitoms nustebino vėsia gaiva karštą vasaros dieną. Malonumas tokioje salėje sėdint, valgant ar klausant paskaitos matytį vandens tvenkinį. Daugelis kambarių turi panoraminius langus ir balkonėlius, o vaizdas atsiveria į skirtingus vandens telkinius ir į supančias žalumas. Sodybos name yra įrengta pirtis ir baseinas bei sūkurinė vonia. Taigi vakarinė dalis po paskaitų, mankštų gryname ore bus skirta kūno procedūroms pirtyje ir kontrastiniam vandens poveikiui pasireikšti.

Sveikatingumo stovyklos apima triadą - kas veda į sveiką gyvenseną:
– maistas mūsų kūno vaistas, maistu žmogų gali susargdinti arba sveikatinti;
– fizinis aktyvumas, judėjimas, mankštos – kraujotakos gerinimas per raumenų įdarbinimą, sąnarių ir kaulinės sistemos stiprinimą;
– Sveikatinimo žinios, edukacinės paskaitos, pozityvus mąstymas ir motyvacija sveikai gyvensenai, streso valdymas.

Kodėl verta dalyvauti stovykloje?

  • Puiki sodyba, gamta, aplinka, savatgalis kaimo turizmo sodyboje prilygsta atostogoms - dėmesiu sau!
  • Originaliai skanų maistą gamins sveikos mitybos ekspertai - atgaiva skrandžiui, sveikata mintims ir smegenims!
  • Fizinio aktyvumo pratybos, mankštos, treniruotės lauke įtraukia kiekvieną linkintį sau sveikatos!
  • Žinios apie mus pačius, mūsų organizmus ir sveikatos išsaugojimą, nes be sveikatos nebereikia nieko!
  • Sveikatinimo trenerės Virginijos Petkevičienės išradingumo dėka mankšta ir paskaita vyksta vienu metu.
  • Gydytojos Editos Juodžbalienės vertinga informacija – ištisi ciklai, dėstomi sveikatingumo stovyklose, kaip išlaviruoti tarp ligų sveikatos link!
  • Kviestiniai lektoriai – tarsi pagardai, prieskoniai, kad kiekviena stovykla būtų vis kitokia, vis įdomesnė!
2019 m. stovyklos
"Roko sodyba"
Birželio 28-30

Kaišaidorių rajonas

Sodyba "Vila Ilgai"
Liepos 26-28

Trakų rajonas

"Roko sodyba"
Rugpjūčio 30-09.01

Kaišaidorių rajonas

Sodyba "Žirnaja"
Rugsėjo 27-29

Ukmergės rajonas

Dvaro sodyba "Provansalis"
Spalio 11-13

Vilniaus rajonas

Domina?

Detalesnė informacija

ČIA